Пухкий (повітряний) рис TRS

200 г.
Пухкий (повітряний) рис TRSПухкий (повітряний) рис TRS
Ціна зі знижкою
Ціна: 60,00 грн.
Знижка
Ціна / кг:
Опис товару, що пропонуємо Вам купити.

Пухкий (повітряний) рис TRS

Термін зберігання: 14 квітня 2024 р.

Пухкий (повітряний) рис TRS

 Повітряний рис містить білки та клітковину, що робить його відмінними ласощами для людей, які стежать за своєю фігурою. Він надовго забезпечує відчуття ситості. Крім того, до його складу входять залізо, цинк, кальцій та інші корисні речовини, які необхідні для нормального функціонування організму людини.

Завдяки низці антиоксидантів, мінералів і поживних речовин, пухкий (повітряний) рис є неймовірним варіантом для покращення імунної системи, боротьби з мікробами та захисту організму від різних інфекцій, таких як інфекції шлунка, лихоманка, застуда, біль у горлі та інші респіраторні аномалії.


Калорійність повітряного рису становить 402 ккал на 100 г продукту.

Склад та корисні властивості повітряного рису
У новій формі повітряного рису міститься у 3 рази більше білків та у 9 разів більше дієтичної клітковини, що робить його ідеальним для сніданку, особливо тим людям, які стежать за своєю фігурою (калоризатор). Крім білка та клітковини він містить кальцій, залізо, цинк та інші поживні речовини, які благотворно впливають на організм людини.

Повітряний рис у кулінарії
Повітряний рис використовується також у кондитерському виробництві (наприклад, у шоколадних батончиках) та дієтичному харчуванні (наприклад, дієтичні хлібці).

Калорії, ккал: 402
Білки, м: 6.3
Жири, м: 0.5
Вуглеводи, м: 89.8

 

Відгуки про товар від покупців

Ще немає відгуків
Товари, які частіше купують в нашому інтернет-магазині:
Gardenia aroma oil
Gardenia aroma oil
300,00 грн.
Натуральна арома олія троянди
Rose. Natural perfume oil
300,00 грн.