Нім капсули хімалая

60 капсул
Нім капсули хімалаяНім капсули хімалая
Ціна зі знижкою
Ціна: 220,00 грн.
Знижка
Ціна / кг:
Опис

Нім хімалая 

Дата виготовлення: лютий 2023   Термін придатності: січень 2026

Нім капсули хімалая

 

Опис:

Аюрведичний тонік, що володіє гірким смаком. Покращує обмін речовин, охолоджує, очищає кров. Антисептичний, антигельмінтний і протиблювотний засіб.

Нім (azadirachta indica) також відомий під назвою Маргоза. В аюрведичній медицині використовується в якості одного з найсильніших засобів для очищення крові і детоксикації. Завдяки яскраво вираженому гіркому смаку ефективно знижує жар, виводить токсини і сприяє усуненню запальних процесів, зокрема при захворюваннях шкіри і виразках слизових оболонок. Маючи сильну жарознижувальну дію, Маргоза ефективна при захворюваннях, які супроводжуються лихоманкою (переміжної або періодичної), наприклад при малярії. У таких випадках вона відмінно поєднується разом з чорним перцем і тирличем.

Препарат ефективний у всіх випадках, які передбачають очищувальну терапію, а також при необхідності зниження ваги. Сприяє видаленню чужорідних і надлишкових тканин; має в'яжучу дію, що сприяє загоєнню. У випадках сильного стомлення і виснаження слід бути обережним застосовуючи Нім. У формі лікарського масла ця рослина вважається одним з найкращих загоюючих і дезінфікуючих протизапальних засобів при хворобах шкіри і болях в суглобах і м'язах.

 

Показання до застосування:

захворювання шкіри (кропив'янка, екзема, стригучий лишай), гельмінтоз, лихоманка, малярія, ожиріння, жовтяниця, пухлини, кашель, спрага, нудота, блювота, діабет, артрит, ревматизм.

Застереження: вагітність, загальна тканинна недостатність, хвороби, пов'язані з холодом, висока Вата-доша.

 

Спосіб застосування:

в профілактичних цілях - по 1 капсули 2 рази в день за півгодини до їжі; при гострих і хронічних станах - по 2 таб. 3 рази на день, через пів години після їжі. Курс прийому - 1 - 2 місяці. Можливе призначення іншої дозування аюрведичні лікарем.

 

Склад:

Одна капсула містить Neem (Азадірахта індійська) 250 mg.

 

Термін придатності: 3 роки. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Вироблено в Індії.

Відгуки

Ще немає відгуків