Анутайлам Kottakkal

10 мл.
Anutailam KottakkalAnutailam Kottakkal
Ціна зі знижкою
Ціна: 160,00 грн.
Знижка
Ціна / кг:
Опис товару, що пропонуємо Вам купити.

Anutailam Kottakkal Aurveda

Термін дії препарату: червень 2024

Anutailam Kattakkal Aurveda

 

  Життєва енергія, або Прана, входить в наше тіло при вдиху через носові отвори. Прана здійснює сенсорні і моторні функції в організмі. Через ніс в теж час здійснюється виведення надлишку виділень, що скупчуються в горлі, вухах, носових пазухах, голові. Лікарські речовини, які вводяться назальний, допомагають виправити порушення Праны. Носовий прийом підвищує ефективність мозкових, сенсорних і моторних функцій організму, віддаляються токсини з носоглотки, додаткових пазух, гортані, вух, очей.

Аюрведичні масляні краплі Ану Тайлам Коттаккал при закапуванні в ніс і вуха очищають канали Прани, збільшують постачання їх киснем, що чинить позитивну дію на мозкову діяльність.

  Основними показниками до застосування олії Анутаїлам є часті простудні захворювання, головні болі, погіршення здоров'я, пов'язані з розладом нервової системи, хвороби ухогорлоноса. Препарат приносить швидке полегшення при нежиті, синуситі, риніті і гаймориті, дозволяючи уникнути прийом важких медикаментів і хірургічного втручання. Ану тайла також використовується для проведення акупунктурного масажу обличчя, чинячи омолоджуючу і розгладжуючу дію на шкіру.

Олія Ану Тайлам має зміцнюючу дію, підвищуючи стійкість до стресів, фізичних і психологічних навантажень, заспокоює нервову систему, усуваючи почуття занепокоєння і напруги, покращує сон, допомагає уникнути депресивних настроїв.

 

Показання до застосування:

  • Захворювання ухогорлоноса, нежить, риніт, синусит, гайморит
  • Запалення, сухість, роздратування слизовою оболонкою носа і горла, закладеність носових пазух
  • Збої роботи смакових рецепторів, втрата і погіршення слуху, втрата нюху, проблеми зору і захворювання очей
  • Мігрень, часті головні болі, запаморочення, шум у вухах
  • Передчасна поява сивини, випадання волосся, зморшки, в'янення шкіри
  • Розлади нервової системи, занепокоєння, стрес, перезбудження, депресія, безсоння

 

Дозування: при щоденному застосуванні не більше 2-3 крапель в кожну ніздрю двічі в день.

Для лікування хронічних захворювань носоглотки 6-8 крапель в кожну ніздрю впродовж дня.

Для вух 6-10 крапель в кожен вушний отвір. Лежачи на боці, закапайте необхідну кількість олії, відпочиньте декілька хвилин, дозволивши олії проникнути углиб вушного проходу. Повторіть процедуру з іншого боку.

Для точкового масажу обличчя : нанесіть декілька крапель олії на кінчики пальців. Ніжно натискайте активні точки на обличчі - зону скронь, крила носа, мочки вух, міжбровасту зону, внутрішні і зовнішні краї очей, точки між контуром губ і підборіддям, лінію вилиць і так далі.

 

Застереження: закопувати Ану тайлам рекомендовано лежачи і не варто різко вставати після закапування. Впродовж 30 хвилин після закапування також слід уникати фізичних і психоемоційних навантажень, оскільки лікарські речовини поступово проникають в пазухи і прочищають канали.

 

Склад: кунжутна олія, білий сандал, деревовидне алое, коричник гімалайський, барбарис, солодка гола, грудника серцелиста, лотос орехоносный, кардамон справжній, эмбелия кисла, Эгле мармеладне, ветиверия, коричник справжній, сить плівчаста, гемідесмус індійський, десмодіум, лептаденія сітчаста, урара смоляниста, (прішніпарні), кедр, спаржа гроновидна, паслін жовтоплідний, босвеллія, лотос.

 

Anutailam Kottakkal Aurveda

Відгуки про товар від покупців

Ще немає відгуків
Товари, які частіше купують в нашому інтернет-магазині: