Viccо. Аюрведичний зубний порошок

50 грам
Аюрведичний порошок Vicco Vajradanti Аюрведичний порошок Vicco Vajradanti
Ціна зі знижкою
Ціна: 130,00 грн.
Знижка
Ціна / кг:
Опис товару, що пропонуємо Вам купити.

Viccо. Аюрведичний зубний порошок

 Дата виготовлення: вересень 2022;     Термін придатності: вересень 2024

Викко зубной порошок

    

     
   Аюрведичний порошок Vicco Vajradanti створено на основі 18 цілющих рослин для комплексного догляду за порожниною рота та яснами. Зубний порошок є ефективною альтернативою класичним зубним пастам і забезпечує повноцінний догляд та захист зубів та порожнини рота. У той час як паста більш призначена для очищення порожнини рота та видалення частинок їжі із зубних щілин, зубний порошок глибше проникає в ясна та надає лікувальну дію протягом тривалого періоду часу. Кожен лікарський інгредієнт, що використовується у складі зубного порошку Ваджраданті, має особливу оздоровчу дію на зуби та ясна. Порошок має в'яжучу, антисептичну, протимікробну та протизапальну дію. Зубний порошок допомагає боротися з руйнівними бактеріями, зупиняє кровоточивість та зміцнює ясна, нормалізує роботу слинних залоз, позбавляє поганого запаху з рота та підтримує внутрішнє здоров'я мікрофлори ротової порожнини.

  Зубний порошок Vicco Vajradanti є 100% вегетаріанським, не містить продуктів тваринного походження та не тестується на тваринах. Порошок не містить синтетичних і мінеральних масел, штучних барвників і ароматизаторів, консервантів і хімічних елементів. Може використовуватися як самостійний засіб догляду за ротовою порожниною, або в комплексі з іншими засобами догляду за зубами.

 

Показання до застосування:

- має в'яжучу, протизапальну, протибактеріальну, знеболювальну дію;
- запальні процеси у порожнині рота;
- гінгівіт, кровоточивість ясен;
- виразкові захворювання ротової порожнини;
- періодонтит, карієс, порушення будови емалі зубів, зубний камінь, зубний наліт;
- загальне зміцнення зубів та ясен, відбілювання зубів;
- неприємний запах з рота, зубний біль
- не містить синтетичні та мінеральні олії, штучні барвники та ароматизатори, консерванти та хімічні елементи.

 

Основний склад: кора акація арабська (бабул), кора індійська мушмула (бакул), кора джамун, бутони гвоздика, манжишта, кора зізіфус справжній, кора волоський горіх, слиногон лікарський, лакриця корінь, бутони ажгоніст цезальпінія, кора терміналії чебули (харітакі), кора барлерія пильчаста, корінь гемідесмус індійський, плід амла, плід терміналія белерика (бібхітаки), перець кубеба, плід інфекторного дуба.

 

Спосіб застосування: нанесіть невелику кількість порошку на вказівний або середній палець правої руки. Ніжно масажуйте зуби і ясна впродовж 3-5 хвилин. Прополощіть рот, повторіть процедуру при необхідності. Використати двічі в день, уранці і увечері.

 

   Смак зубного порошку Vicco Ваджраданті може бути занадто насиченим для людей, які не мають звички використовувати індійські зубні пасти. Це відчуття проходить після тижня регулярного використання пасти.

Відгуки про товар від покупців

Ще немає відгуків
Товари, які частіше купують в нашому інтернет-магазині:
Gardenia aroma oil
Gardenia aroma oil
300,00 грн.
Натуральна арома олія троянди
Rose. Natural perfume oil
300,00 грн.