Язикочистка з щільної мідні
Язикочистка з щільної мідні
ДЛЯ ЧОГО ТРЕБА ЧИСТИТИ ЯЗИК?
Регулярне чищення язика допомагає:
- позбавитися від величезної кількості хвороботворних мікробів, що викликають різні захворювання порожнини рота
- позбавитися від неприємного запаху з рота;
- збагатити смакові відчуття, які притупляються із-за нальоту на язику
чищення язика в десятки разів зменшує кількість патогенних мікробів у роті
Факти:
- регулярне очищення язика зменшує кількість хвороботворних бактерій у порожнині рота у 10 разів;
- зменшує утворення зубного каменю на 33%
- завдяки чищенню не тільки зубів, а й язика зменшується неприємний запах з рота на 85%; при чищенні зубів – лише на 25%.
Для щоденного очищення язика від бактеріального нальоту, залишків їжі, грибків та відмерлих клітин з поверхні мови використовуються язикоочищення.
Зубні щітки не є ефективними для цієї мети, оскільки вони призначені для чищення зубів.
Процедура чищення язика з погляду аюрведи.
У процесі травлення, що починається відразу після потрапляння їжі в рот, утворюються токсичні продукти, які називають Амою. Первинна Ама накопичується мовою і отруює як організм, а й свідомість людини, впливаючи з його настрій і самопочуття. Якщо людина не виводить за межі організму ці токсини, вони опускаються в шлунок, пригнічуючи вогонь травлення, викликаючи анорексію, диспепсичні розлади та погане дихання з рота, і піднімаються вгору, в голову, викликаючи головний біль, гайморит і смердючий нежить.
Чистять язик від кореня до кінчика, плавними легкими рухами, не ранячи і не натискаючи на нього занадто сильно. Очистивши язик, рот споліскують чистою водою або водою, в якій розчинено кілька кристаликів камфори, трояндової, гвоздичної або сандалової олії.
За тисячі років, що минули від моменту написання стародавніх аюрведичних текстів до наших днів, форма пристосувань для очищення язика практично не змінилася, змінилися лише матеріали, з яких вони виготовлені. У давнину багаті люди воліли користуватися язикочистками із золота чи срібла, середній клас — бронзовими, мідними чи залізними. Металевий скребок був гнучким та відполірованим до блиску, край його був тонким, але не гострим.
Очищаючи язик від нальоту, ми позбавляємося великої кількості шкідливих мікроорганізмів, що викликають різні захворювання ротової порожнини, зубів, ясен і глотки. Також ми видаляємо джерело неприємного запаху з рота — позбавляємо пов'язані з язиком рефлекторно-внутрішні органи від додаткового «навантаження», масажуючи ці зони, стимулюємо їх роботу та покращуємо стан — посилюємо відчуття від смаку їжі, яку ми приймаємо, тому що густий наліт, обкладаючи поверхню язика, заважає контакту їжі зі смаковими рецепторами язика. Як наслідок — кількість їжі зменшується, і, нарешті, просто піклуємося про те, щоб язик виглядав красивим і здоровим.
ІНСТРУКЦІЯ:
Час та частота проведення процедур.
Використовуйте скребок вранці та ввечері під час щоденного чищення зубів. Особливо важливо очищати мову перед відходом до сну, тому що саме під час сну в ротовій порожнині процес розкладання залишків їжі (джерела неприємного запаху) проходить найбільш інтенсивно. Також рекомендовано споліскувати рота після їжі прохолодною водою, щоб очистити мову та зуби від залишків їжі. Регулярне використання скребка виключить виникнення неприємного запаху з рота !
Як чистити язик.
Чистити язик необхідно плавними легкими рухами від задньої частини до його кінчика, не докладаючи при цьому надмірних зусиль.
Щоб уникнути відчуття дискомфорту, не слід також торкатися кореня язика. Очистивши язик, промийте язикочистку під струменем води та промийте рот.
Доброго Вам здоров'я !