Вервиці з насіння лотосу

Ціна зі знижкою
Ціна: 240,00 грн.
Знижка
Ціна / кг:
Опис

Вервиці з насіння лотосу

Гладкі, приємні на дотик, тверді, приємний звук при переборі чоток

Довжина у складеному (удвічі) стані - 88 см. Розмір однієї бусинки: 9 х 13 мм.

 Вервиці з насіння лотосу

 

Чотки лотосу використовуються для медитацій за допомогою мантри. Для приведення в рівноваги розуму і зв'язку зі Всевишнім.

Слово "мантра" походить від двох санскритських слів: "ман" - розум - і "тра" - свобода. Мантра це практика, призначена для звільнення розуму від занепокоєнь.

Починаючи мантра-медитацію, затисніть намистину, що йде за намистом Крішни (109-я намистина), між великим і середнім пальцями правої руки і вимовте всю Маха-Мантру: Харе Крішна Харе Крішна Крішна Харе Харе . Потім так само затисніть у пальцях наступну намистину і знову промовте маха-мантру, потім наступну... і так поки не повторіть мантру на кожній намисті чоток і не дійдете до намистини Крішни.

Отже, ви прочитали одне «коло» джапи. Читання одного кола має забирати у вас близько семи хвилин, хоча спочатку на це може піти десять хвилин і більше. Не читаючи мантру на намистині Крішни, потрібно повернути чотки і рухатися по колу у зворотному напрямку. Чітки дуже важливі для джапи, вони допомагають краще зосередитися на звуках мантри, залучаючи до медитаційного процесу дотик.

Почніть із читання одного або двох кіл на день і поступово збільште їх число до шістнадцяти; такий рекомендований мінімум для того, хто ставиться до джапу-медитації серйозно і хоче стати відданим слугою Господа Крішни.

З усіх систем йоги, що пробуджують пратьяхару (відволікання від зовнішніх об'єктів) і ведуть безпосередньо до самадхи (духовний стан свідомості), джапа йога є найбезпечнішою і найлегшою практикою і тому може використовуватися кожним у будь-який час та в будь-яких умовах.

Найбільший ефект від мантри відбувається тоді, коли її дає гуру. Якщо людина посвячена в мантру, вона повинна продовжувати її, все життя.

Існує три основні форми джапи, при яких мантра повторюється трьома різними способами: голосно вголос, пошепки і про себе в розумі.

Відгуки

Ще немає відгуків