Дал мунг Udhaiyam

1000 грам
Дал Мунг UdhaiyamДал Мунг Udhaiyam
Цена со скидкой
Цена: 300,00 грн.
Скидка
Цена / кг:
Описание

Мунг дал Udhaiyam

Термін придатності: 30 червня 2024

Мунг дал Udhaiyam

 

   Мунг дал – це унікальна бобова культура, що відрізняється дрібними овальними бобами жовтого кольору. Батьківщиною цієї рослини вважається Індія. Цей продукт високо цінується за свої дієтичні властивості та чудові поживні компоненти. До складу бобів мунг входять різні мінеральні речовини та вітаміни, завдяки чому його можна назвати чудовим продуктом із антисептичними властивостями. Нерідко саме боби мунг використовувалися для детоксикації організму. Оскільки він багатий на клітковину і не містить холестерину, для хворих на цукровий діабет є незамінним. Крім того, боби мунг допоможуть запобігти розвитку ракових пухлин, а також вони здатні нормалізувати гормональний фон у багатьох жінок в період менопаузи.

Паростки таких чудових бобів багаті на незамінні вітаміни A, B, C, E, а також є чудовим джерелом мінеральних речовин – заліза, кальцію та калію.

Для бобів мунг характерна антитоксична дія. Вони чудово загоюють термічні опіки, виводять з організму токсини та шкідливі речовини, мають сечогінну та гіполіпідемічну дію. Крім заліза і кальцію, в пророщеному насінні виявлено велику кількість аскорбінової кислоти.

 

 Мунг дал

 

Рецензии

Еще нет отзывов об этом товаре.