Урад дал Udhaiyam

1000 грам
Урад дал UdhaiyamУрад дал Udhaiyam
Цена со скидкой
Цена: 300,00 грн.
Скидка
Цена / кг:
Описание

Урад дал Udhaiyam

Термін придатності: червень 2024

 Урад дал

  Далом називається лущений горох або сочевиця, і таку ж назву носить суп, приготований з них. Дал подається як суп, також їм поливають рис. Дав із хлібом може також служити самостійною стравою.

  Дал багатий на залізо і вітаміни групи В, крім того, він є основним джерелом білка у ведичній системі харчування. Деякі сорти дала за вмістом білка не поступаються м'ясу, а окремі види навіть перевершують його. Коли дав вживається разом з іншими багатими білком продуктами: злаками, горіхами та молочними продуктами, то засвоюваність білка організмом зростає. Так, наприклад, білок рису засвоюється на 60%, білок дала - на 65%, але при вживанні цих продуктів разом засвоюваність білка зростає до 85%.

  Урад-дал. Зерна невеликі, сірувато-білі, прямокутної форми. Урад-дал вдвічі багатший білком, ніж м'ясо. Його часто застосовують при приготуванні закусок таких як доса або розмелюють на борошно, роблять рідке тісто і дають йому заграти, щоб страва вийшла ніжною і легкою.


   Ці боби вирощують також у Середній Азії. Їх використовують там нелущеними. Боби мунг (маш) зеленого кольору, маленькі, завдовжки 3-6 мм. Маш можна придбати також на ринках України та Азії. Маш вариться трохи довше, ніж мунг-дал, але до смак у мунг та урад дал набагато краще!

Рецензии

Еще нет отзывов об этом товаре.